Категорії товарів

Мило в'язана шапка з основи

Мило в'язана шапка з основи

Ще одне приголомшливо просте, але оригінальне мило з основи, якраз для зимового настрою. Обирайте відповідний аромат і ваше мило створить новорічну атмосферу в будь-якій ванній кімнаті.

Рецепт мила в'язана шапка з основи

 • 5г білої основи
 • 85г прозорої основи
 • 0,5 чайної ложки олії зародків пшениці
 • 3 краплі жовтого пігменту
 • 5 крапель червоного пігменту
 • 15 крапель аромату Морозна свіжість
 • форма в'язана шапка

Як приготувати мило в'язана шапка з основи

 1. Розтопити білу основу на водяній бані або в мікрохвильовій печі і залийте її в форму, попередньо политу спиртом. Розподіліть білу основу по всій формі так, щоб вона заповнила виступи в формі, а надлишки злийте назад в чашку.
 2. При необхідності протріть форму паперовим рушником коли основа трохи застигне щоб прибрати надлишки.
 3. Наріжте 5г прозорої основи і розтопіть її, потім додайте жовтий пігмент і перемішайте, далі додайте 5 крапель аромату і знову перемішайте. Залийте за допомогою піпетки бубон шапки і дайте йому трохи застигнути. Поки бубон буде застигати, поставте форму на чашку, так ви зможе надати йому потрібний нахил і не тримати при цьому в руках.
 4. Наріжте і розтопіть 80г мильної основи на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Перемішайте щоб переконається, що вся основа досягла однорідної маси, потім додайте червоний пігмент, знову перемішайте.
 5. В кінці додайте запашку, перемішайте і залийте в форму. Зверху збризніть спиртом. Поставте знову на чашку, щоб мило мало красиву форму.

 

Мило можете діставати з форми через 2 години, користуватися ним можна вже на наступний день. Це мило має морозний, свіжий аромат, створений для зимових канікул. Кількість аромату можете варіювати в залежності від ваших уподобань.

 

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари