Категорії товарів

Скраб на основі калійної пасти

Скраб на основі калійної пасти

Калійна паста - це, по суті, рідке мило, зроблене на базі рослинних олій, омиляються ці олії за допомогою калійної луги, а не натрієвої - це єдина відмінність від твердого мила. У своєму рецепті ми будемо використовувати оливкову калійну пасту, яку ви можете зробити самостійно або купити готову в нашому магазині.  

 

Рецепт скрабу на основі калійної пасти  

  • 100 г калійної пасти   
  • 80 г гліцерину фармакопейного  
  • 10 г мигдального скрабу-пілінгу  
  • 10-15 крапель композиції ефірних олій «Антицелюліт»    

 

Як приготувати скраб на основі калійної пасти  

  1. Для приготування скрабу попередньо підготуйте всі необхідні інгредієнти, а також баночку, в якій будете зберігати майбутній скраб. Весь посуд повинен бути чистим, сухим і продезінфікованим. 
  2. Відміряйте калійну пасту, складіть в термостійку ємність, додайте до пасти гліцерин і поставте на водяну баню або в мікрохвильову піч. Підігрівайте масу, постійно перемішуйте, поки всі грудочки пасти не розчиняться в гліцерині і мило не стане прозорим. 
  3. Коли маса охолоне до 30-40 градусів Цельсія, додайте в мило мигдальний скраб-пілінг і в кінці необхідну вам кількість композиції ефірних олій. 
  4. Перелийте скраб в баночку, в якій він буде зберігатися.   

 

Термін зберігання такого скрабу досить великий, адже в рецепт не вводилася вода або будь-які інші швидкопсувні компоненти. Ви можете вибрати і більш грубий скраб, якщо хочете, наприклад, зробити скраб для ніг.Враховуйте це при виборі абразивних частинок.


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари