Категорії товарів

Відновлюючий шампунь з основи

Відновлюючий шампунь з основи

Для відновлення волосся необхідні натуральні і дієві компоненти, саме тому ми обрали в якості бази органічну основу для шампунів а також кілька корисних добавок. Легкий трав'яний аромат доповнить відчуття натуральності, тим більше що в якості ароматизаторів ми вибрали ефірні олії.

 

Рецепт відновлюючого шампуню з основи  

 • 90 г. - органічної основи для шампуню 
 • 5 г - Д-пантенол  
 • 2 г. - Екстракт кропиви  
 • 2 г - Молочної кислоти  
 • 10 крапель - ефірної олії розмарину  
 • 3 краплі - ефірної олії лемонгасу  
 • Перламутровий зелений пігмент    

 

Як приготувати відновлює шампунь з основи?

 1. Відміряйте всі інгедієнти, які будете використовувати в приготуванні шампуню. Підготуйте ємність в якій будете зберігати шампунь, вона повинна бути продезінфікована.
 2. У органічну основу додайте по черзі екстракт кропиви, потім Д-пантенол і в кінці молочну кислоту. Після введення чергового інгедієнта добре перемішайте шампунь, але стежте щоб рідина сильно не пузирилася.
 3. Далі, додайте перламутровий пігмент за бажанням. Перемішайте ретельно, щоб не було гудочок. Пігмент ви також можете змішати з Д-пантенолом або екстрактом кропиви і вводити його вже в рідкому вигляді. Таким чином не треба буде надто інтенсивно перемішувати шампунь, в той же час ви позбудетеся від гудочок.
 4. В кінці введіть ефірну олію розмарину і лемонгасу.
 5. Перелийте шампунь в ємність,в якій він буде зберігатися.  

Всі інгедієнти цього шампуню підібрані таким чином, щоб максимально стимулювати відновлення волосся, покращувати їх структуру і колір. Молочна кислота володіє зволожуючими властивостями, пом'якшує волосся, покращує стан шкіри голови. Кропива, як і розмарин, завжди вважалися найкориснішими рослинами для волосся. Д-пантенол незамінний в косметиці для волосся, він знижує посічення волосся, надає волоссю блиск, стимулює ріст.


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари