Категорії товарів

Картинки на День Народження!

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2001
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2002
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2003
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2004
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2005
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2006
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2016
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2007
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2017
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2008
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2009
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2010
Цена
4.5 грн
шт

Водорозчинні картинки для мила на День Народження  - це привітальні листівки, які братимуть до рук щодня

Ми не знаємо, кому з перших майстрів-миловарів спало на думку вплавити малюнок на папері в мило, але та людина без перебільшення зробила революцію в декоруванні. Простий і зручний спосіб поміщення картинки в товщу основи, мінімальна витрата часу, прийнятна ціна на декоративні елементи - все це щодня навертає нових і нових адептів паперово-водорозчиннго руху. До того ж вибір зображень на ринку України зараз просто шалений, а їхня безпека у використанні та гіпоалергенність незмінна.

Усім свято Дня Народження хороше, окрім того, що, як співається в дитячій пісенці, буває воно лише раз на рік. Зовсім скоро перестають лунати овації на честь “новонародженого”, теплі слова привітань забуваються і губляться в буденній круговерті. А от картинки на водорозчинному папері до дня народження можуть подовжити свято. Компліменти, побажання та подяки, вплавлені в мильний брусок, потраплятимуть на очі адресату мінімум двічі на день, а то і частіше - в залежності від того, скільки разів той звик мити руки. Звісно, така листівка теж не вічна, з часом верхній шар основи розчиниться і фарба потроху змиється, але свято буде тривати трошки довше і то вже є великий плюс.
З інших переваг використання картинок для мила:
- величезний вибір до будь-якої події і на будь-який естетичний смак
- швидкість і простота у використанні
- безпечність та гіпоалергенність компонентів
- можливість надрукувати малюнок за власним дизайном
- невисока ціна картинок, що дозволяє купити декору з запасом.

Придбати картинки на водорозчинній основі можна в інтернет-магазині aromasoap. Ми зібрали для вас найкращу колекцію картинок на всі випадки життя, впевнені, що свій товар знайде навіть найвибагливіший та найприскіпливіший майстер. У нас працюють задля вашої поінформованості та комфорту найкращі консультанти. Побачити їх вживу можна на нашому торгівельному майданчику у місті Київ, клієнтів з інших населених пунктів України залюбки проконсультують за допомогою телефонів та форми зворотнього зв’язку на сайті.
Творіть дива, радуйте й радійте, адже життя - воно таке різнобарвне! Майже як наші картинки)

Рейтинг сторінки: