Категорії товарів

Пластини форм

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 412
Цена
72 грн
шт
Артикул: 2794
Цена
140 грн
шт
Артикул: 4841
Цена
42 грн
шт
Артикул: 1336
Цена
82 грн
шт
Артикул: 4835
Цена
51 грн
шт
Артикул: 1304
Цена
53 грн
шт
Артикул: 760
Цена
66 грн
шт
Артикул: 761
Цена
40 грн
шт
Артикул: 529
Цена
139 грн
шт
Артикул: 2482
Цена
122 грн
шт
Артикул: 4116
Цена
56 грн
шт
Артикул: 5710
Цена
98 грн
шт

Силіконова пластина в миловарінні - це декілька форм, що об'єднані разом спільною тематикою. Вони можуть бути однакового зовнішнього вигляду або бути подібними чи просто тематичними. Частіше за все пластини використовуються досвідченими майстрами для серійного виробництва однакових шматочків мила. Такий спосіб значно прискорює процес заливання великої партії брусків. Також існують пластини невеликого об'єму, що потрібно для міні-мил, які можуть використовуватись як самостійно, або ж для подального декорування великого мила.

Силіконова пластина виготовляється з високоякісного силікону, який має цілий ряд переваг над іншими матеріалами:

  • по-перше, він досить гнучкий, завдяки чому просто діставати будь-які, навіть, найдрібніші деталі мила без пошкодження;
  • по-друге, особливості матеріалу дозволяють створювати мило з надзвичайною деталізацією, яке буде виглядати дуже реалістично;
  • по-третє, основа може заповнювати собою найдрібніші деталі, що в кінцевому результаті створює дуже особливий ефект.

В якості матеріалу для таких пластин використовується високоякісний харчовий силікон. Він з легкістю витримує температуру до 200С, а це означає, що навіть при взаємодії з гарячою основою матеріал не деформується та не вступає в реакцію зі своїм вмістом.

Види та переваги

Новачки в цій справі та досвідчені миловари знають наскільки зручними можуть бути силіконові пластини. Цей міцний, гнучкий та недорогий матеріал допомагає реалізувати різні ідеї та задуми, не ускладнюючи весь процес. Для використання силіконових пластин необхідно:

  • перед заливкою мильної маси збризнути поверхню форми спиртом;
  • заливати рідиною поступово, контролюючи щоб вона заповнювала усі, навіть найдрібніші деталі форми;
  • після заливки пластину переміщувати не варто, оскільки вона досить гнучка. Якщо є така необхідність - завчасно під її поверхню підкладіть тверду основу. Цей прийом дозволяє попередити деформацію мила.
  • у тому випадку, якщо мильний склад суміші вийшов більш густим ніж ви очікували, варто додатково злегка постучати всією пластиною об поверхню столу, щоб вийшли бульбашки повітря і мило виглядало гарніше.

Різні силіконові форми та пластини форм - це не тільки практичний прийом в приготуванні мила. Якщо ви вирішили купити нові інструменти для миловаріння, то отримаєте натхнення спробувати щось нове, реалізувати рецепт, який давно цікавив.

Купити силіконові пластини для миловаріння

В інтернет магазині Aromasoap.com.ua ви можете знайти та купити широкий асортимент силіконових форм для мила: стандартних, 3Д та 2Д з серії Еліт, а також пластини форм для заливки великих об'ємів мила одночасно. Вони будуть зручними, якщо ви готуєтесь до свята та маєте на меті підготувати подарунки всім близьким та рідним. А також будуть доречними для майстринь, які виготовляють мило ручної роботи на продаж. В такому випадку ви можете одночасно заливати декілька кусочків мила ідеальної форми, не витрачаючи при цьому зайвий час.

Асортимент нашого каталогу - це класичні та зручні форми для мила, а також оригінальні та стильні варіанти, що пов'язані з тематичним декором (до свят, в якості подарунків чоловікам чи дітям і т.д.). Ми впевнені на 100%, що в натуральному милі важливо не тільки дотримуватись правильної рецептури, але й забезпечити його гарний зовнішній вигляд. І саме завдяки силіконовим формам ви можете створювати оригінальні, веселі та незвичайні мильні витвори мистецтва.

На сторінках сайту можна знайти різноманітні інструменти та інвентар для виготовлення мила власноруч. Ми цінуємо своїх клієнтів та розуміємо їх пристрасть в цьому хоббі, тому намагаємось надати найвищий рівень сервісу з приємними цінами, швидкою доставкою та найкращою якістю обслуговування.

 

Рейтинг сторінки: