Категорії товарів

Набори картинок на водорозчинному папері

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2494
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2493
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2427
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2428
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2998
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2999
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2541
Цена
59 грн
шт
Артикул: 4255
Цена
59 грн
шт
Артикул: 5937
Цена
59 грн
шт
Артикул: 4041
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2917
Цена
59 грн
шт
Артикул: 2916
Цена
59 грн
шт

Набори картинок на водорозчинному папері - це зручний вихід для любителів доповнювати мильце цікавими зображеннями.

На сторінках інтернет-магазину "Все для миловаріння" ви знайдете велику кількість високоякісних картинок для мила. Ми пропонуємо абсолютно нешкідливі картинки, папір яких складається з соди, згущувача і целюлозного волокна. Сода - це той елемент паперу, який благополучно розчинить картинку. Коли поверх картинки витончиться верхній прозорий шар, картинка буде змиватися поступово, як по крупинках. І фарба від принтера не залишиться на ваших руках, не забарвить їх і не створить шкоди.

НАБОРИ КАРТИНОК НА водорозчинному папері

Купити картинки для мила в наборах, об'єднаних за якоюсь ознакою, дуже зручно. Це можуть бути святкові набори, наприклад, набір картинок для мила "Новий рік" і набір водорозчинних картинок "Різдво", а також картинки для мила Набір "8 березня" і "23 лютого".

Зараз повернулася і набула актуальності тема і картинки для мила "Love is & hellip". Популярні набори "Знаки Зодіаку" для мила. Якщо задуматися, то в вашому оточенні напевно знайдеться по представнику кожного знака. Ось вам і ідея сувенірів в одному стилі.
Загалом набори картинок можна розділити на певні групи:
- свткові
- дитячі
- з тваринами чи рослинами
- молодіжні.
Окремої уваги варта серія американських малюнків у стилі Pin-Up, дуже атмосферних і щирих.

Обирати картинку для мила набагато складніше, ніж працювати з нею. Для того, щоб усе вийшло ідеально, треба взяти якісну мильну основу, прозору, викласти у збризнуту спиртом форму, покласти так само оброблену спиртом картинку і нанести шар основи на малюнок. Все, ваше мило готове!  Пакуйте, даруйте, насолоджуйтесь, продавайте!

Купити набори картинок для мила в Києві


Ми постійно працюємо над розширенням асортименту продукції задля того, щоб відповідати усім запитам клієнтів та надавати максимально якісний продукт за найменшою ціною. Наші менеджери уважно збирають і оперативно відправляють замовлення в усі куточки України щоби наші клієнти реалізовували себе у творчості без перешкод.

Рейтинг сторінки: