Категорії товарів

Вітаміни в косметиці

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2583-1212
шт
Артикул: 4331
Цена
71 53 грн
шт
Артикул: 4970
Цена
64 грн

Немає на складі

Артикул: 4316
Цена
26 грн

Немає на складі

Артикул: 4076
Цена
63 грн

Немає на складі

Артикул: 5308-7935

Немає на складі

Вітаміни в косметиці впливають аналогічним способом на здоров'я нашої шкіри, волосся та нігтів, як і на організм в цілому. Вони приймають активну участь в різних біохімічних процесах, що відбуваються в клітинах. Очевидно, що дефіцит таких речовин призводить до неправильного протікання процесів, в результаті чого, шкіра старіє, випадає волосся, слояться нігті і т.д. При ідеальному харчуванні та відстежені всіх факторів, що впливають на здоров'я, більшу кількість вітамінів, в необхідній кількості, ми можемо отримати разом із їжею.

Однак, в реальному житті, як в зимовий період, так і ближче до весни, у кожної людини в наших широтах спостерігається сильний авітаміноз, який призводить не тільки до зниження настрою, але і погіршення стану шкіри та волосся.Таким чином, сезонність, вплив стресу, хвороб, поганого стану повітря та багатьох інших факторів, призводить до критичної потреби організму в підтримці вітамінів, що безпосередньо впливає на стан шкіри і волосся. Їх можна приймати в якості додатків до харчування, а можна посилити вплив, використовуючи косметичні засоби зі спеціальним комплексом вітамінів, що будуть впливати локально.

Вітаміни в косметиці дозволяють швидко повернути молодість та красу вашій шкірі, стимулюють оновлення клітин, покращують обмінні процеси в них. Вкрай важливі вітаміни в косметиці для волосся, оскільки в такій ситуації вони допомагають попереджувати випадіння волосся та посилюють ріст нового.

Використання вітамінів в косметиці

Використовуються вітаміни в різних косметологічних процедурах досить широко. Додавання їх в рецепт залежить від ефекту, який ви хочете отримати, концентрації корисних речовин, а також від можливості поєднання різних компонентів засобу.

Найбільш популярні вітаміни в косметиці:

вітамін А - активний компонент антивікової косметики. Частіше за все використовується у вигляді ретинолу. Вплив цього засобу допомагає відновити виробництво колагену та еластину, за рахунок чого покращується пружність шкіри та уповільнюється старіння. Також вітамін А можна зустріти при лікуванні проблемної шкіри, оскільки він допомагає контролювати вироблення шкірного себума;

  • вітамін С - широко відомий антиоксидант. Дослідження доводять, що його позитивні властивості краще проявляються при прямій взаємодії зі шкірою, аніж в тому випадку, якщо ви приймаєте його з їжею. Вплив цього вітаміна покращує пружність шкіри, робить її свіжою. Окрім цього, він допомагає в боротьбі з віковими пігментними плямами, освітлюючи шкіру.
  • вітамін Е - ще один популярний вітамін краси який часто можна зустріти в поєднанні з вітамінами А та F. Його властивості - ефективне зволоження та омолодження шкіри, нейтралізація впливу вільних радикалів, а також розгладження зморшок. Такий потужний вплив став причиною того, що іноді вітамін Е ще називають еліксиром молодості;
  • вітамін F створює природній бар'єр в боротьбі з негативним впливом зовнішнього середовища, завдяки чому попереджає передчасне старіння, знижує втрату вологи;
  • вітамін D використовується ще не так широко, але все більше про нього говорять, як про незамінний компонент для здорової шкіри. Популярність йому принесло зростання потреби в захисті від прямого сонячного проміння. Адже використовуючи різні засоби від УФ-випромінювання, ви створюєте потребу в поповненні вітаміну D шляхом отримання його з їжею або з використанням косметичних засобів.

Кожен окремий вид вітаміну дозволяє позитивно впливати на шкіру, однак при їх поєднанні можна отримати більш комплексний та ефективний засіб, який буде боротися з різними проблемами шкіри.

Купити вітаміни для косметики в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити найбільш ефективні вітаміни для косметичних засобів за доступними цінами. У нас представлені не тільки окремі вітаміни, але і їх комплекси, які дозволяють глибоко підходити до питання вирішення проблем шкіри. А це дозволяє не тільки вилікувати симптоми хвороби, але і попередити появу нових проблем.

Рейтинг сторінки: