Категорії товарів

Мило Бельді на основі калійної пасти

Мило Бельді на основі калійної пасти

Зима - час походів в лазні, сауни і інші хамами в бажанні оздоровитися. Обов'язково візьміть з собою в лазню мило Бельді, яке можна дуже легко зробити на основі калійної пасти з ароматною композицією ефірних олій «лазня». Вам точно сподобається цей нескладний рецепт, а склад скаже сам за себе.

Калійна паста - це натуральна мильна маса, яка складається з омиленої оливкової олії Extra Virgin за допомогою гідроксиду калію. Як бачите, найскладніша робота вже зроблена, вам залишилося додати в мило корисні інгредієнти і насолоджуватися ним в гарячій ароматній лазні. 

 

Рецепт мила Бельді на основі калійної пасти 

 • 100г - калійної оливкової пасти 
 • 30г - екстракту соснових бруньок 
 • 1 ч.л. - порошку спіруліни  
 • ½ ч.л. - перемеленої сухої м'яти 
 • 2 ч.л. - оливкової олії
 • 1 мл . композиції ефірних олій «лазня»  

 

Як приготувати мило Бельді на основі калійної пасти 

 1. У жароміцний посуд складіть калійну пасту, екстракт соснових бруньок, оливкову олію і поставте на водяну баню. 
 2. Постійно перемішуючи, дочекайтеся повного розчинення інгредієнтів. В результаті ви повинні отримати масу єдиної консистенції. 
 3. Якщо мило виходить дуже густим, додайте ще трохи дистильованої води, до 50г. 
 4. Після повного розчинення зніміть мило з водяної бані, введіть в нього м'яту і спіруліну, ретельно перемішайте щоб прибрати всі грудочки. 
 5. В кінці додайте ефірну олію, знову ретельно вимішайте. 
 6. У баночку, в якій буде зберігатися ваше мило Бельді, вилийте його і залиште на добу. 

 

Милом Бельди для лазні на основі калійної пасти ви можете користуватися вже через добу. Воно особливо добре підійде для масажних і банних процедур. Легко скрабує і очищає шкіру, наповнюючи приміщення цілющими ароматами ефірних олій, благотворно діє на дихальні шляхи. 

Таке мило варто спробувати зробити, до того ж ви витратите на його приготування близько 15-20 хвилин. Зберігається таке мило через використання сухоцвітів 1-2 тижні, тому рекомендуємо робити його безпосередньо перед походом в лазню.

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари