Категорії товарів

Тверде соляне мило з основи

Тверде соляне мило з основи

Іноді для очищення шкіри потрібні радикальні заходи і хорошим помічником в такій справі може стати соляне мило. Воно виконає роль скрабу, досить жорсткого, тому рекомендуємо його використовувати тільки для тіла. Це мило готується швидко і результат ви отримаєте відразу.

Рецепт соляного мила з основи:

  • 100г білої мильної основи Melta
  • 2ст солі екстра
  • 1ч.л. рафінованої базової олії авокадо
  • 15 крапель аромату Рожевий шовк

Як приготувати соляне мило з основи

  1. Наріжте основу на невеликі кубики з довжиною ребра близько 1 см і поставте топитися на водяну баню.
  2. У розтоплену основу додайте базову олію, ретельно перемішайте, потім додайте барвник (за бажанням) і знову перемішайте.
  3. Коли основа трохи охолола, додайте запашку, в даному випадку можна додати трохи більше зазначеного обсягу щоб отримати достатній аромат.
  4. В останню чергу додайте сіль в основу, так як сіль сильно загущаює мило і ви просто не встигнете додати всі інгредієнти.
  5. Перемішайте масу і перекладайте в форму.

 

Ваше мило не вийде ідеально рівним, але воно вийде ідеально скрабуючим. Спробуйте цей рецепт і розкажіть про свої відчуття. Сіль краще брати екстра помелу, так як великі кристали можуть травмувати шкіру. На дно форми для краси можете викласти великі кристали рожевої солі. Обов'язково після його застосування використовуйте зволожуючі або живильні лосьйони, креми для тіла.


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари