Категорії товарів

Барвники жиророзчинні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4956-3902
шт
Артикул: 772
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 770
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 1827
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 771
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 1826
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 1825
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 983
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 984
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 2546
Цена
224.00 грн
шт

Жиророзчинний барвник - це представник синтетичних барвників, не розчинних у воді. Жиророзчинні барвники, як випливає з назви, відмінно забарвлюють жиро-і масловмісні компоненти. Це означає, що вони підходять для додання кольору мильній основі, милу з нуля, свічкам, мастикам і т.п. Барвник жиророзчинний використовується в кондитерській і харчовій промисловості для фарбування кремів, тіста, ковбасних виробів і т.п., він не шкідливий для людини. За допомогою жиророзчинного барвника надають кольору:
Технічній олії
Крему для взуття
Милу
Шампуням
Свічкам ручної роботи
Кольоровому диму і т.д.
Під час фарбування барвник міцно зв’язується з основою, в милі та свічках забезпечує напівпрозорість та стійкий колір.

ЖИРОРОЗЧИННІ барвники ДЛЯ МИЛА І СВІЧОК


Надаючи своєму продукту кольору та забарвлення, миловари та свічкарі користуються різноманітними засобами, кожен з яких має свої переваги та недоліки і нюанси у використанні.
Добре зарекомендувало себе застосування жиророзчинних барвників у прозорій мильній основі. Яскраві кольори барвника не зроблять мило мутним і не забарвлять мильну піну.
Перевагою жиророзчинних барвників є простота у використанні. Вони відразу готові до фарбування, їх не потрібно ні в чому попередньо розчиняти і розтирати, хіба тільки збовтати перед застосуванням. Зазвичай купити  жиророзчинні барвники в Україні можна в пляшках з піпеткою, досить 1-2 крапельок на 100 грам мильної основи щоб отримати бажаний відтінок.

Особливість жиророзчинних барвників в їхній міграції, тобто через 4-5 тижнів в милі, залитому декількома кольорами мильної основи, "зітруться" суворі кордони, більш того, суміжні кольори змішуються один з одним. Варто враховувати цей нюанс жиророзчинних барвників і з успіхом використовувати в разі, наприклад, створення градієнтного мила або свічки ручної роботи.

КУПИТИ ЖИРОРОЗЧИННІ барвники в Києві

Придбати жиророзчинний барвник в інтернет-магазині Aromasoap не складе труднощів. У нас досить велика палітра барвників, які можна замовити в потрібному вам об’ємі. Також за привабливою ціною можна замовити набір з восьми кольорів - для миловара-початківця незамінна річ! Усі вибрані товари ретельно перевіряються, пакуються та відправляються зручним клієнту поштовим сервісом у будь-який куточок України

Рейтинг сторінки: