Категорії товарів

Скраби, трави, глини

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5555
Цена
75 грн
шт
Артикул: 6377
Цена
35 грн
шт
Артикул: 4007-2831
шт
Артикул: 4009-2837
шт
Артикул: 765-136
шт
Артикул: 3493-2260
шт
Артикул: 3494-2261
шт
Артикул: 3492-2257
шт
Артикул: 3720-2481
шт
Артикул: 1653
Цена
51 грн
шт
Артикул: 2215
Цена
12 грн
шт
Артикул: 4038
Цена
132 грн
шт

Натуральні скраби, трави, глини

При виготовленні різних натуральних косметичних продуктів і засобів особистої гігієни, ми намагаємося вкласти в них максимум корисних речовин, які допомагають відновлювати і омолоджувати шкіру, сприятимуть поліпшенню її стану.

Натуральні косметичні глини надають вашій косметиці ефект пілінгу. Пілінг є однією з найважливіших процедур по догляду за шкірою. Механічний вплив дозволяє видаляти верхній ороговілий шар, надавати шкірі гладкість і стимулювати зростання наступних клітин. Таким чином, не тільки поліпшується стан шкіри в даний момент, але і відбувається мікростімуляція, яка забезпечує приплив крові і покращує оновлення клітин. Для цього використовуються різні скраби з натуральних компонентів. По суті скраб для шкіри являє собою суміш з декількох компонентів, головним з яких є абразивний матеріал. В ролі останнього можуть виступати порошки з різними розмірами частинок, які забезпечують м'яке очищення поверхні шкіри обличчя і тіла.

Скраби, трави, глини для виготовлення косметики

Додавши трави в косметичні засоби, навіть в процесі звичайного щоденного вмивання ви зможете також проходити сеанс фітотерапії, який відновить молодість шкіри, зніме втому і надасть тонізуючу дію. Приємний м'який запах, який притаманний тільки натуральним компонентам, заспокоює психіку. У нашому інтернет магазині ви можете купити натуральні екологічно чисті лікувальні трави, які подарують масу біологічно активних властивостей будь-яким косметичним засобам.

Найголовніші переваги використання трав, глин:

  • поліпшення мікроциркуляції 
  • пілінг ефект для шкіри
  • натуральність компонентів
  • невелика ціна за компоненти
  • знижується жирність шкіри
  • зменшуються висипання

В нашому інтернет магазині ви можете придбати глини, трави та інші еко компоненти для вашої косметики за кращими цінами в Україні. Обирайте потрібні вам складові ваших косметичних засобів з великого асортименту.

Рейтинг сторінки: