Категорії товарів

Дігтярне мило з основи

Дігтярне мило з основи

Березовий дьоготь віддавна застосовується як протигрибковий, очищаючий, протизапальний засіб, він дуже корисний для шкіри. Напевно ви чули, що дьоготь використовують в догляді за проблемною шкірою та навіть в боротьбі з розтяжками. Однак одна особливість дьогтю, а саме його природний запах, ускладнює роботу з ним. Дігтярне мило з нуля миловари варять, використовуючи особливу техніку, до того ж додають ефірні олії. Ми зваримо мило з березовим дьогтем з основи, додавши для більшої користі ефірну олію чайного дерева і м'яти. 

Дьоготь - це темна трохи в'язка рідина, вона продається в аптеці. Варити мило будемо на органічній основі білоруського виробництва Melta Organic, вона створена для корисного мила без консервантів, парабенів, лаурил сульфат натрію, до того ж трохи дешевше звичної для нас англійської основи. 

 

Березове мило своїми руками 

  • 100 грам органічної мильної основи 
  • ½ чайної ложки екстракту календули 
  • 1 чайна ложка дьогтю 
  • 7 крапель ефірної олії м'яти 
  • 3 краплі ефірної олії чайного дерева 

 

Як приготувати мило з березовим дьогтем 

  1. Наріжте основу на невеликі кубики і складіть в ємність, потім поставте її в мікрохвильову піч або на водяну баню і розтопіть її, не доводячи до кипіння, постійно перемішуйте. 
  2. У розплавлену основу додайте екстракт календули і знову добре перемішайте до отримання однорідної субстанції. 
  3. У ваше мило тепер додайте дьоготь і знову вимісіть . Мило стане темним, майже чорним. З'явиться різкий запах. 
  4. В останню чергу додайте ефірні олії, відразу 7 крапель м'ятної, перемішайте, потім 3 краплі чайного дерева і знову перемішайте. 
  5. Збризніть основу спиртом, залийте мило і знову збризніть щоб прибрати бульбашки. 

 

Як бачите, мило з дьогтем в домашніх умовах робиться досить просто, проте є свої нюанси. Повністю запах дьогтю не вийде перебити, а тому залишиться особливий, трохи аптечний, аромат, однак він буде досить свіжий, трав'яний. Це мило допоможе загоїти всі ранки, акне і впоратися з іншими проблемами шкіри. 

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари