Категорії товарів

Як зробити гель гіалуронової ксилоти

Як зробити гель гіалуронової ксилоти

Гіалуронова кислота ось уже кілька років залишається інноваційним продуктом, який незамінний для догляду за шкірою. Адже саме цей полісахарид міститься в нашій шкірі і відповідає за її живлення і еластичність. Коли в шкірі цієї кислоти стає менше, вона втрачає свій тонус, через це ми завантажуємо її ззовні і повертаємо молодість. 

Гіалуронова кислота може наноситися на шкіру навіть в якості монозасобу, але для цього вона повинна бути у вигляді гелю. Цей гель ви можете додавати в крем і іншу косметику. Гель коштує значно дорожче своєї похідної з порошку. Ми пропонуємо вам самостійно зробити гель гіалуронової кислоти.  

Порошок можете купити в нашому магазині.  

Яку гіалуронову кислоту слід взяти? Вибирайте для кремів і створення гелю саме низькомолекулярну кислоту, так як саме вона може проникати в міжклітинний простір і живити шкіру, а не залишатися пленочкой на поверхні.  

 

Як зробити гель гіалуронової кислоти  

  • 10 мл дистильованої води  
  • 15г порошку гіалуронової кислоти  
  • Баночка для розведення і зберігання гелю  
  • точні ваги  
  • Міні-міксер    

Щоб приготувати гель гіалуронової кислоти, воду для приготування гелю поставте на кілька хвилин в морозильну камеру і добре охолодіть, але не заморозьте. Далі додайте порошок кислоти в воду і змішайте все міні-міксером.

Щоб гель вийшов якісний, збивайте його протягом е 5-6 хвилин. Потім дайте відстоятися в холодильнику 5-10 годин.

Використовувати гель в чистому вигляді не слід щодня, тільки в форматі маски або експрес-засобу, так як цей тип активу викликає звикання. Відразу після завершення користування таким гелем шкіра повернеться до колишнього стану. Гель рекомендують вводити в косметику. Відсоток введення зазвичай коливається від 0,01% до 1%, все залежить від засобу і потреб шкіри. 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари