Категорії товарів

Кастильське мило з нуля

Кастильське мило з нуля

Рецепт кастильского мила перевірений роками, а точніше століттями. У класичному варіанті його готують з рафінованої оливкової олії холодного віджимання, луги і води. Його особливість полягає в тому, що чим довше воно визріває, тим краще результат. Воно стає більш твердим і менш слизьким при намилюванні, дає кращу піну. Ідеальний термін визрівання кастильского мила від 6 місяців до 1 року, але першу пробу ви можете зняти вже через місяць. 

Отже, якщо ви запаслися терпінням, приступимо. Натуральне кастильское мило нескладно приготувати, вам не доведеться збирати купу інгредієнтів, а тому воно відмінно підходить для новачків. 

Щоб приготувати кастильское мило гарячим способом, після доведення маси до сліду поставте мило на водяну баню і витримуйте 4 години, поки мило не пройде стадію гелю, а його pH не стане нормальним (8-9). 

 

Рецепт кастильского мила з нуля холодним способом 

Для приготування мила візьміть: 

  • 500г - 100% оливкової олії 
  • 165г - води 
  • 63,89г - луги NaOH 

 

  1. Зважте всі необхідні інгредієнти в окремих ємностях і сильно остудіть воду в холодильнику. Додатково можете поставити ємність з водою в ємність з холодною водою, на своєрідну холодну баню, це допоможе остудити швидше лужний розчин. 
  2. Всипте в воду відміряний заздалегідь луг невеликими порціями, постійно перемішуючи розчин. 
  3. Остудіть лужний розчин до кімнатної температури і влийте його обережно в оливкову олію. 
  4. За допомогою блендера перемішуйте ваше майбутнє мило до появи стійкого сильного сліду. Цей процес займе у вас близько 20 хвилин, після давайте милу постояти і далі продовжуйте збивати його блендером. 
  5. Далі, коли мило стало досить густим, викладайте його в форму і залишайте в темне сухе місце до повного застигання. На це піде від 2 до 3 днів. 
  6. Після того, як мило застигло, наріжте його на шматки і залишайте зріти. Чим довше - тим краще.

Кастильске мило своїми руками можна зробити без проходження фази гелю. Якщо ви все ж хочете поліпшити його текстуру і колір, можете поставити закутане мило в духовку з температурою в 50 градусів. 

Хто готував кастильское мило, розкажіть, на скільки вас вистачило, як довго зріло ваше мило?


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари