Категорії товарів

Мило з основи Огіркова свіжість

Мило з основи Огіркова свіжість

Мило з основи "Огіркова свіжість"

Чим добре літо? Звичайно ж, різноманітністю фруктів і овочів. Безліч вітамінів можна їсти кожен день. Але не забуваємо доглядати за собою з зовнішньої сторони - за своєю шкірою. Сьогодні поговоримо про таке просте і повсякденному овочі як огірок.

Зелений, яскравий, соковитий, хрусткий і омріяний багатьма огірочок. Свіжий овоч, та ще, якщо вирощений на своїй грядці, самий ароматний і смачний. Він в більшій частині складається з води, але ця огіркова вода дуже корисна для організму. Адже в ній безліч вітамінів і мінералів, клітковина м'яко впливає на кишечник. Овоч цей корисний і низькокалорійний.

До чого ж він до косметичних засобів? Не просто так ви бачите його в оcнове кремів, тоніків, скрабів, лосьйонів. Пробували напевно протирати обличчя огірком або робити маски з його кашки? Ефект мені відразу помітний, так як шкіра стає свіжою і добре тонізувати. Якщо є дрібні зморшки, то і вони йому під силу. Огірок - це завжди доступний косметолог у вас на кухні.

Наприклад, після маски з огірка шкіра насичується вітамінами групи В, що допомагає виробляти колаген (білок, що відповідає за міцність шкіри) і усуває дрібні прищі.

Тепер перейдемо до мильної темі, так як сьогодні приготуємо мило з чудо основи і додамо огірковий сік. Основа для мила не проста у нас, а чарівна. Це база англійського виробника Crystal CCA з маслом моркви, насіння огірка і листя алое вера. Вона чудова для мильного творчості. Має злегка жовтий і прозорий колір. Виберіть пігмент, аромат і фантазуйте. А в результаті вийде корисне Милко, тому що в цій основі вже міститися поживні речовини. Після такого продукту шкіра буде себе почувати м'якою і зволоженою. Легкий аромат "Огіркова свіжість" ненав'язливий, м'який, приємний.

Тепер перейдемо до нашої справи. Для початку приготуємо все те, що нам знадобиться в процесі роботи. А саме:

1. основа англійська з маслами моркви, насіння огірка, листя алое - 500 грам;

2. діоксид титану (додають білий колір) - 5 крапель;

3. зелений пігмент "Авокадо" - 4 краплі;

4. аромат "Огіркова свіжість" - 20 крапель;

5. огірок свіжий;

6. сито;

7. марля;

8. терка;

9. ніж і дошка;

10. посуд для плавлення основи на водяній бані (каструля, турка чи маленька каструлька);

11. склянки одноразові і ложка для перемішування інгредієнтів;

12. спирт в пляшечці з розпилювачем;

13. силіконова форма "Куб";

14. ваги кухонні;

15. рукавички гумові.