Категорії товарів

Шовкове мило з нуля холодним способом

Шовкове мило з нуля холодним способом

Мило з нуля, зроблене з коконами шовкопряда, винайшли на замовлення одного підприємця, який займався продажем шовку. Він зауважив цікаву особливість - руки у робітниць були гладкими і доглянутими, не дивлячись на важку роботу. З минулого століття шовкове мило стало досить популярним косметичним засобом, а сам шовк - невід'ємною частиною багатьох косметичних засобів. Здається, що рецепт повинен бути складним, але ні, це один з найлегших рецептів мила з нуля з приголомшливим результатом на виході.

 

Рецепт шовкового мила з нуля холодним способом

 • Олія бабассу - 43,34г - 13%
 • Кокосова олія - 40,64г - 12%
 • Олія ши - 181г - 53%
 • Олія абрикосової кісточки - 76,76г - 22%
 • Луг NaOH - 45,5г
 • Вода - 112,77г
 • Кокони шовкопряда - 3г
 • Рідкий діоксид титану
 • Запашка «Шовк і орхідея»

 

Як приготувати мило з нуля з шовком

 1. Для початку перевірте дотримання правил безпеки при роботі з лугом і приготуванні мила з нуля, у вас повинні бути підготовлені: окуляри, рукавички, респіратор, стакан з оцтом, відкриті вікна, включена витяжка. Коли ви підготували робочий простір і всі інгредієнти, промийте кокони шовкопряда. Якщо у вас неочищені кокони - розріжте їх ножицями, витрусити лялечку, промийте кокони в теплій мильній воді. Потім промийте в проточній воді і обсушіть на рушнику.
 2. Відміряйте олії в окрему ємність і поставте їх топитися на водяну баню або в мікрохвильову піч. Постійно перемішуйте олії щоб вони нагрівалися рівномірно.
 3. У попередньо охолоджену воду невеликими порціями починайте додавати луг, постійно перемішуйте, поки всі кристали не розчиняться.
 4. У лужний розчин додайте кокони шовкопряда. Вони починають швидко розчинятися, перемішуйте масу, в результаті у вас повинна вийти однорідна консистенція, а кокони повністю розчинитися.
 5. Остудіть олії і лужний розчин до температури в 50-55гадусів Цельсія і починайте в олії вливати луг. Вливайте лужний розчин з шовком в олії через ситечко невеликими партіями, протирайте ложкою.
 6. За допомогою блендера доведіть мильну масу до сліду, потім влийте рідкий діоксид титану, перемішайте ложкою.
 7. В останню чергу влийте запашку, добре перемішайте ложкою.
 8. Перекладіть мило в форму і оформите вид.
 9. Я не хотіла щоб мило проходило стадію гелю, а тому прибрала його в холодильник на 2 години.
 10. Через добу дістаньте мило з форми, наріжте на бруски і складіть в коробку визрівати на 3-4 тижні.

 

Шовкове мило з нуля вам напевно сподобається, яким би способом ви його не зварили. Якщо хочете зварити мило гарячим способом - перед запашкою поставте масу на водяну баню і дайте милу пройти стадію гелю, в кінці додайте запашку і перекладіть у форму. Мило матиме іншу текстуру, проте користуватися ним ви зможете вже через кілька днів. 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари