Категорії товарів

Тонік для жирної шкіри з кислотами та гідролатом

Тонік для жирної шкіри з кислотами та гідролатом

Для жирної шкіри завжди потрібен особливий догляд, часте використання монозасобу не дає потрібного результату. Однак і пересушувати жирну шкіру не можна, інакше шкірне сало почне виділятися ще більше. Рецепт повинен бути збалансованим. Пропонуємо вашій увазі легкий рецепт тоніка з молочною кислотою на базі гідролата. В рецепт також введений лікуючий компонент д-пантенол і зволожуючий комплекс.

 

Рецепт тоніка для жирної шкіри з кислотами на базі гідролата

 • Гідролат грейпфрута - 40г
 • Очищена вода - 40г
 • Бета-глюкан - 1г
 • Д-пантенол - 1г
 • Pantrofina VMF - 3г
 • Молочна кислота - 0,5 г
 • Сорбат калію - 0,2 г

 

Як приготувати тонік для жирної шкіри

 1. Продезінфікуйте весь посуд, який будете використовувати для приготування і зберігання тоніка щоб продукт зберігався довше.
 2. У воду введіть гідролат, перемішайте. Виміряйте температуру отриманої рідини, вона повинна бути в межах 25-30гадусів для розчинення сухих інгредієнтів, проте не вище щоб бета-глюкан, білковий компонент, не згорнувся. При необхідності підігрійте на водяній бані.
 3. Далі введіть по черзі всі компоненти: живильний комплекс бета-глюкан, вітамінний комплекс - д-пантенол, зволожуючий комплекс Pantrofina VMF.
 4. В кінці додайте молочну кислоту і консервант, ретельно все перемішайте, можна використовувати міні-міксер для швидкого результату.
 5. Коли всі компоненти розчинилися, перелийте отриманий тонік в баночку з фліп-топом і можете використовувати в якості засобу для чищення перед нанесенням крему або скрабу на обличчя.

 

До складу ми ввели легкий харчової консервант, тому стежте за чистотою посуду, що використовується для приготування, щоб тонік зберігався довше. Гідролатгейпфрута створений для жирної шкіри і відмінно очищає її, всі інші компоненти також спрямовані на збалансоване очищення. 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари