Категорії товарів

Товари до свята День Св. Валентина!

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2570
Цена
35 грн
шт
Артикул: 2572
Цена
35 грн
шт
Артикул: 3662
Цена
35 грн
шт
Артикул: 4549
Цена
22 грн
шт
Артикул: 6412
Цена
35 грн
шт
Артикул: 4554
Цена
22 грн
шт
Артикул: 3178
Цена
35 грн
шт
Артикул: 2110
Цена
273 грн
шт
Артикул: 4491
Цена
322 грн
шт
Артикул: 1428
Цена
35 грн
шт
Артикул: 3997
Цена
213 грн
шт
Артикул: 1942
Цена
284 грн
шт

День Святого Валентина відносно недавно з’явився на календарі України, але, незважаючи на це, впевнено полонив мільйони закоханих сердець і додав їхнім життям дрібку романтики. Товари до дня святого валентина, зазвичай, не відрізняються розмаїттям дизайну. Подарункові магазини у цей день сповнені товарів у вигляді сердець, янголів і квітів - різних розмірів, ціни та матеріалу виготовлення. Миловари не відстають від загальних трендів і починають робити подарункове мило до дня валентина ще з осені.
Форми щоб створити романтичне мило до дня закоханих ми постаралися об'єднати цим розділом нашого інтернет-магазину.

Мило на день святого валентина ручної роботи

Використовуючи силіконові форми Серця ви можете створити яскраве привітання з цим ніжним святом. Ви можете купити еліт-форми для мила на День Святого Валентина з рельєфами
закоханих ведмедиків,
милих котиків і Зайців,
зворушливі форми для мила з янголятами - для найдорожчих.
Додатково в цьому розділі ви знайдете декоративні наліпки для упаковки подарунків, паперові записочки з ніжними словами, водорозчинні картинки на любовну тематику та багато іншого.
У нашому розділі з рецептами ми завжди ділимось секретами миловаріння і декору для того, щоб вироби наших клієнтів були найкращими!

КУПИТИ ФОРМИ ДЛЯ МИЛА LOVE в Києві

Дуже ніжно виглядають освідчення, нанесені на любовні водорозчинні картинки для мила. Досвідчені миловари знають, що мило на любовну тему - це одні з найбільш затребуваних форм. Ви можете використовувати форми для маленьких мил-сердечок, наприклад пластина Love, і виготовити маленькі сувеніри для колег або одногрупників по університету, створивши своїм подаруночком романтичний настрій близьким людям. А можете використовувати маленькі серця для вплавлення в більше за розміром мило.

Даруйте мило Love для чистої любові!

Рейтинг сторінки: