Категорії товарів

Мультфільми

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1248
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1249
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1250
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1251
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1252
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1253
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1254
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1447
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1448
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1450
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1449
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1451
Цена
4.5 грн
шт

Водорозчинні картинки для мила з мультяшними героями - порятунок для батьків, чиї діти не люблять купатись. Це сам-на -сам можна влаштовувати концерт на замовлення, а от коли поруч улюблений мультяшик чи супергерой - одразу і веселіше, і виступати якось соромно. Взагалі маючи фантазію, натхнення та такий нехитрий скарб як мультфільми на водорозчинному папері для мила, можна перетворювати купання на цікаву казку чи виставу, яку ваша дитина буде пам’ятати все життя з теплом на серці.

Мультфільми в картинках на водорозчинному папері зібрані в цьому розділі. Все чарівництва родом з дитинства. Продовжити або навіяти солодкі спогади від переглянутого мультика допоможуть мильні брусочки, на які нанесені водорозчинні картинки з мультяшними героями.

МУЛЬТИКИ НА водорозчинному папері ДЛЯ МИЛА КУПИТИ В УКРАЇНІ

За допомогою інтернет-магазину "Все для миловаріння" ви можете купити картинки для мила зі 

Спанч Бобом, 

Спайдерменом,

Попелюшкою,  

Русалочкою, 

водорозчинні картинки героїв Тачок, 

Пінгвінів з Мадагаскару, 

Міккі Мауса, 

Тома і Джеррі, 

Лунтика та ін. 

З нами ви можете створити цілий набір мил з Машею і Ведмедем, адже картинки для мила з Машею представлені великим вибором. Для шанувальників радянських мультиплікаційних фільмів, ми пропонуємо картинки для мила з Вінні Пухом, Буратіно, з Котом Леопольдом і ін. Казкових героїв. А також просто потішні водорозчинні картинки для мила Сонечко і Смішний Звіринець.

Якість ілюстрацій відмінна, не бійтеся давати мильце, зроблене з водорозчинними картинками, діткам в руки. Воно не подразнить і не пофарбує чутливу шкіру, шкідливих компонентів в ньому нема. Не забувайте тільки, що малюки повинні мити руки і чистити зубки в присутності батьків.


Ще одна обставина, яка не може не потішити батьків, це ціна. Водорозчинні картинки для мила коштують небагато, тож ними можна запастись грунтовно і ледь не щодня влаштовувати малечі свято. До речі, картинки можна вибрати і з дітлашнею, завітавши до нашого магазину в Києві або прогорнувши онлайн-каталог.

Рейтинг сторінки: