Категорії товарів

Активні речовини

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1805-2007
шт
Артикул: 5106-4003
шт
Артикул: 4072-3003
шт
Артикул: 4071-3005
шт
Артикул: 4026-2915
шт
Артикул: 2217-175
шт
Артикул: 4478-3420
шт
Артикул: 4082-3016
шт
Артикул: 2653-1308
шт
Артикул: 2659-2181
шт
Артикул: 4595
Цена
93 грн
шт
Артикул: 4486-3429
шт

Активні комплекси для косметики використовуються з метою створювати продукти, що насправді працюють. За своїми властивостями це ключовий інгредієнт будь-якого засобу, який ви можете виготовити власноруч.

Будь-яка косметика виконує одну важливу функцію - компенсує негативний вплив зовнішніх та внутрішніх факторів на стан шкіри. Тому вкрай важливо використовувати перевірену косметику, в складі якої будуть інгредієнти тієї дії, що необхідна вашій шкірі. Адже кожен з нас знає, що багато косметичних продуктів, які можна придбати в звичайному магазині, часто містять компоненти, що можуть шкодити стану здоров'я. Таким чином, намагаючись виправити проблеми шкіри та захистити її, ми наносимо шкоду всьому організму. І вихід у цій ситуації лише один - самостійно робити працюючі продукти, що будуть виконувати задачі, які нам потрібні.

Саме з цією метою створено наш інтернет магазин. В каталозі зібрані всі необхідні товари для виготовлення косметики власноруч, завдяки яким ви можете підібрати тільки кращі інгредієнти для своїх рецептів. Найбільш сильнодіючими компонентами, з усіх представлених є активи.

Види та переваги

Активні комплекси для косметики - це такий концентрат корисних властивостей, що здебільшого і визначає, який вплив буде мати продукт на шкіру. Унікальна формула активів створюється по завчасно підготовленому зареєстрованому рецепту. Тобто це не просто поєднання компонентів - це ціла торгівельна марка, що дає гарантію ефективності, з протестованою дерматологами та косметологами формулою, розробленою професіоналами в лабораторних умовах. Для такого потужного впливу косметичні активни можуть містить в своєму складі:

 • екстракти;
 • пептиди;
 • кислоти;
 • ліпосоми та інші сильнодіючі елементи.

Тобто всі найбільш потужні компоненти, що доступні сучасній косметології, підібрані в ідеальному процентному співвідношенні. Таким чином вони комплексно вирішують проблеми шкіри. Для прикладу, жирна та проблемна шкіра, окрім потреби позбавлення від прищів, потребує цілої низки додаткових доглядових властивостей - зниження подразнень, зволоження, антибактеріальний вплив і т.д. Завдяки продуманому складу активів, вони здатні наповнювати всіма цими властивостями ваш косметичний продукт, а він, в свою чергу, може не точково прибирати симптоми, а повністю зцілювати від проблеми.

Активні компоненти для косметики ніби ін'єкції, які проводять косметологи. Завдяки своєму складу, здатні швидко та ефективно впливати на процеси в клітинах, контролюючи їх роботу в глибоких шарах шкіри. На відміну від базових компонентів, активи - це розробка сучасних складних технологій в лабораторних умовах. Для їх створення підключаються досвідченні спеціалісти та вартісне обладнання, що і визначає ціну на цей інгредієнт. Так, вони коштують значно дорожче, але і їх робота в ваших косметичних продуктах, в декілька разів більш ефективна.

Особливості використання активних комплексів:

 • не можна використовувати в чистому виді на шкірі;
 • уважно слідкуйте за дозуванням - їх потужна дія в високих концентраціях може нанести шкоду;
 • звертайте увагу на опис засобу - деякі інгредієнти в ньому можуть бути несумісними з іншими компонентами рецепту;
 • якщо ви новачок - використовуйте прості рецепти, бо це допоможе розібратись в тонкощах справи без ризику нашкодити шкірі;
 • дотримуйтесь умов стерильності.

Таким чином, для косметики, активи - це як чарівна паличка, яка при цьому вимагає від майстра уважного ставлення до себе та певного досвіду у виготовленні косметики. Складність в цьому моменті полягає в тому, що властивості косметичних активів дозволяють звичайні базові продукти перетворити на ті, що цілеспрямовано працюють з тією чи іншою проблемою шкіри. Але, разом з цим, такі можливості підвищують відповідальність кремовара.

Нюанси використання:

 • вимагають від майстра, хоч і не медичної освіти, але базових розумінь про те, як працює шкіра та як косметика має впливати на клітини;
 • компоненти, які ви вже підготували для рецепту, насправді можуть не поєднуватись з активами - в результаті такий мікс буде або нейтралізувати дію, або мати зовсім протилежний вплив;
 • зворотна сторона медалі - ви використовуєте засоби, які доповнюють активний компонент, в результаті отримуєте настільки сильнодіючий продукт, який може навіть викликати алергічні реакції.

Активні косметичні інгредієнти - це цілий світ турботи та піклування про шкіру, який може допомогти майстру, але і додасть роботи. Оскільки їх хоч і легко вводити в рецептуру на практиці - достатньо просто добре змішати з іншими компонентами. Але в теорії, на етапі розробки самого рецепту, у вас може виникнути цілий ряд питань, які в результаті призведуть до більш глибокого розуміння майстерності виготовлення косметики.

Купити активні комплекси для косметики в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити активні компоненти для косметики за доступними цінами. Представлені в нашому каталозі товари - це перевірені засоби, що розроблені в лабораторних умовах. Вони зроблять ваші креми, емульсії та інші продукти не просто базовою косметикою, а високоефективними рецептами, які будуть вирішувати проблеми шкіри, доглядати за нею та дарувати здоров'я та молодість.

Але оскільки використання активів - це досить непростий процес, на сторінках нашого сайту представлено каталог рецептів. Він допоможе новачкам дізнатись все необхідне про основні маніпуляції для створення косметики ручної роботи, а досвідченим майстрам додати декілька нових ідей в свій, і без того значний, багаж знань.

Рейтинг сторінки: