Категорії товарів

Мило для гоління

Мило для гоління

Мило для гоління, як і будь-яке інше мило, можна приготувати двома способами - з основи або з нуля, все залежить від рівня вашої підготовки, набутих навичок ну і, звичайно ж, бажання. Особливість мила для гоління своїми руками - воно повинно добре пінитися, пом'якшувати волосся, бути насичене жирними оліями, в ідеалі мати в складі ефірні олії з охолоджуючим ефектом. Залежно від типу шкіри вводяться різні добавки, щоб або зволожити і живити шкіру, або ж підсушити її. Для пом'якшення волосся зазвичай додають глину (краще каолін або бентонітову ), гліцерин, вітамін Е , піноутворення добре покращує рицинова олія. 

 

Мило для гоління з основи 

  • Мильна основа - 100 г 
  • Д- пантенол - 1/3 чайної ложки 
  • Рицинова олія - 1/3 чайної ложки 
  • Біла глина - ½ чайної ложки 
  • Ефірні олії - 5-7 крапель на ваш вибір 
  • Блакитний барвник - 1-2 краплі 

 

  1. Щоб приготувати натуральне мило для гоління, візьміть мильну основу і розтопіть її на водяній бані або в мікрохвильовій печі, не доводьте до кипіння. 
  2. Добре розмішайте основу і додайте глину, перетерту з рициновою олією і д-пантенолом . Глину краще не додавати в сухому вигляді щоб уникнути появи грудочок. 
  3. Додайте в майбутнє мило барвник і в останню чергу - ефірні олії. Ефірні олії додаються в останню чергу щоб аромат не зник. 
  4. Суміш можна збити мініміксером , так ви отримаєте не звичайне тверде мило, а мило з текстурою суфле.

 

Його набагато легше наносити помазком і збивати в піну. 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари