Категорії товарів

Montanov L

Артикул: 4023-2906
Бренд:
SEPPIC
Рейтинг:
Артикул: 4023-2906
45 грн
Бренд:
SEPPIC
Артикул: 4023-2906
Способи доставки
 • Самовивіз
  Безкоштовно
 • Кур'єром по Києву
  0-80 грн
Безкоштовна доставка від 2000 грн
 • Нова Пошта
  від 50 грн
 • Укрпошта
  від 30 грн
Безкоштовно перевізниками від 2000 грн

Опис: Кислотне число: 0,2 мг КОН / г, Гидроксильное число: 249мг КОН / г, рН5%: 6,9, вміст води: 0,20%, температура плавлення: 69,9оС
Емульгатор нового покоління з "зеленим" іміджем - неіоногенний емульгатор на основі алкілполіглюкозидів і жирних спиртів, що отримуються з біомаси рослин. Використовується для створення емульсій з "рідкими кристалами".

Емульсія з «рідкими кристалами» - це емульсія, в якій мікрочастинки олії поміщені в мікрокраплі води, які, в свою чергу - в мікрокраплі олії, і так до нескінченності. В результаті виходить "кристалічний багатошаровий гель або крем". І ця структура в три рази більш ефективна в порівнянні з класичними емульсіями.

У чому причина ефективності кристалічного багатошарового гелю-крему?

Структура емульсії схожа зі структурою шкіри. Справа в тому, що багатошарові структури є в багатьох живих клітинних мембранах. Іншими словами, наша шкіра теж багатошарова. Схожість структури гелю і структури нашої шкіри забезпечує найвищу сумісність косметики з людським тілом. Ідентична шкірній мембрані, емульсія забезпечує оптимальне біологічне засвоєння активних компонентів.

Структура емульсії забезпечує "тривале" зволоження. При використанні звичайної класичної емульгуючої технології - ефект зволоження, як правило, недовгий. У структурі ж кристалічного багатошарового гелю 50% загальної кількості вологи "упаковано" в шари. Це означає, що вода не випаровується миттєво, і ми отримуємо тривалий зволожуючий ефект. За оцінками експертів, тривалість зволоження у косметичних засобіах, створених на основі рідких кристалів, в три рази (!!!) довше в порівнянні з класичною емульгує технологією.

Структура емульсії забезпечує поетапне, тривале вивільнення активних компонентів. Завдяки структурі багатошарових шаруватих кристалів, будь-які активні речовини, "розчинені" в косметичному засобі, будуть вивільнятися приблизно в тисячу разів повільніше! А це означає, що живлення нашої шкіри буде довгим і поступовим. А тому ефективним.

Емульгатор MONTANOV L створює пластичні емульсії м'якої ніжної текстури, він універсальний, стійкий, сумісний з аніонними і катіонними ПАР. Використовується з будь-яким типом олійної фази, в тому числі і рослинним. Емульгатор надає м'яку текстуру кремів для шкіри жирної і чутливої, комбінованої і в'янучої, а також схильної до сухості.

Області застосування: всі типи емульсій для продуктів по догляду за шкірою, очищувальних продуктів (в тому числі 2-в-1), сонцезахисних засобів, декоративної косметики, кремів-флюїдів, молочка для тіла.

MONTANOV L емульгує всі типи масляної фази (рослинні олії, мінеральні олії, силікони, складні ефіри-емоленти). Здатний зв'язувати до 60% масляної фази, однак варто пам'ятати, що висока частка олій в домашніх умовах приготування може призвести до нестабільної емульсії.

Ідеальний для формулювань з високим % пігментів (засоби для макіяжу) або інших твердих речовин (такі як глини) і сонцезахисні пігменти. Також прекрасно підходить для використання в косметичних засобах для волосся.

Спосіб застосування:
Емульгатор MONTANOV L нагрівається разом з олійними компонентами. Кожна фаза (масляна і водна) нагріваються окремо приблизно до 60-75 градусів, потім водна фаза вливається в масляну, перемішується скляною паличкою і тільки після цього міні-міксером. Охолоджується. Додаються ефірні олії і активні компоненти.

За допомогою MONTANOV L можна отримати різні легкі текстури: спрей, молочко, флюїд, лосьйон, легкий крем.

Отримання більш густих кремів вимагає введення загущуючих добавок: Баттерів, восків.

Додавання со-емульгаторів в кількості 1-2% підвищує в'язкість емульсії на MONTANOV L в кілька разів.

 

Сфера використання:
- декоративна косметика,
- дезодоранти,
- сонцезахисні засоби,
- засоби для догляду за шкірою тіла,
- засоби для догляду за шкірою обличчя (очищаючі, зволожуючі і т.д.),
- засоби для догляду за волоссям.

В якості єдиного емульгатора: 1-5%

У поєднанні з іншими емульгаторами: від 0,5%

Починаючи з концентрації 1%, створює стабільні емульсії.

Для більш щільного крему рекомендується збільшити вміст MONTANOV L до 3%.

Елена Букшань
Готовила легкое молочко для кожи лица, эффектом и результатом довольна)))
Татьяна Осипчук
По моему опыту проценты ввода указаны тут неверно, ввод до 10% на самом деле, он не очень сильный.
Создает легкую, жидкую текстуру. Лучше комбинировать с другими эмульгаторами или загустителями. В общем, не впечатлил, несколько раз крем расслоился. Гораздо лучше и надежнее тот же Olivem или Emulpharma 1000
Анна
Очень понравился эмульгатор,использовала 5%, эмульсия средней плотности,ничего не расслоилось. При нанесении почти не разбеливается,для меня это было важно и нет ощущения стянутости.
Написати відгук

Похожие товары

Ксантанова камідь

Ксантанова камідь

40 грн

Ercamuls NF V со-емульгатор (аналог Polawax)

Ercamuls NF V со-емульгатор (аналог Polawax)

29 грн

Lecigel (лецигель, лецитиновий гелеутворювач)

Lecigel (лецигель, лецитиновий гелеутворювач)

73 грн

Natura tec ecomuls 2-in-1 емульгатор для зворотніх емульсій

Natura tec ecomuls 2-in-1 емульгатор для...

58 грн

Olivem 1000

Olivem 1000

74 грн

Альгінат натрію

Альгінат натрію

64 грн

Рекомендовані товари