Категорії товарів

Картинки на 8 березня!

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1213
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1767
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1768
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1833
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1836
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1837
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1838
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1839
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1840
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1841
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1842
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1843
Цена
4.5 грн
шт

Картинки для мила водорозчинні 8 березня до вашої уваги в цьому розділі інтернет-магазину Aromasoap. Ви не уявляєте життя без миловаріння і вважаєте, що краще не купувати презенти а дарувати друзям декоративне мило, зроблене своїми руками? Тоді обов'язково варто купити святкові картинки на водорозчинному папері. Паперові картинки без витрачання надзусиль стають частиною мильного бруска і ціна на них доволі прийнятна, тож у бажанні робити приємності друзям наші миловари не обмежуються ні в часі, ні в коштах.

Святкові картинки для мила 8 березня

Ви знайдете кольорові, яскраві і повністю нешкідливі водорозчинні мильні картинки в цьому розділі. Приводів для подарунків завжди багато. Ви можете зробити презент коханій мамі, і, замість листівки, помістити своє привітання під прозорий верхній шар мильця. Кожен раз, коли мама буде мити руки, вона мило посміхнеться привітанню на шматочку мила в своїх руках.

КАРТИНКИ ДЛЯ МИЛА З ПАПЕРУ - МАСА ПРИЄМНИХ МОМЕНТІВ


Картинки з паперу невибагливі у використанні і дуже ефектно виглядають в готовому продукті. Цим пояснюється їх езмінна популярність паротягом усіх років нашої роботи в Україні

Чарівно буде виглядати презент, де прекрасно буде себе вести картинка для мила із зображенням символу наступаючого року. Мишок, кіз або драконів з радістю сприймуть як дорослі, так і діти, в наступаючому році. А ще багато:

 новорічних мильних картинок, 

картинок на 14 жовтня,

8 Березня, 

з Масницею, 

з Великоднем і багато інших. 

Святкові картинки для мила - предмет натхнення для створення чергового пінливого брусочка. Подивитись на них вживу можна у нашому магазині в Києві чи замовити цей декор з доставкою додому.

Рейтинг сторінки: