Категорії товарів

Квіти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4757
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1201
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1202
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1213
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1203
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1204
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1205
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1206
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1445
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1763
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1765
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1766
Цена
4.5 грн
шт

Картинки для мила квіти на водорозчинному папері підібрані для вас, милі миловари, на цій сторінці нашого інтернет-магазину.

Що може бути краще ароматного мильця і ніжного букету квітів, який яскравою картинкою підкреслює і підсилює цей аромат? Картинки для мила у вигляді квітів, мабуть, найуніверсальніші водорозчинні картинки на світі. Адже приводів для подарунка букетика квітів безліч. І таке мило з квітковою картинкою ви можете подарувати просто як знак уваги близьким людям, абсолютно без приводу. А можете презентувати мильце на який-небудь ювілей, створивши цілу композицію з різних ароматів, кожному з яких буде відповідати своя квітка на папері. Аромати і зображення подружаться між собою і продовжать ювіляру свято не на один день. Оформіть набір мил з паперовими водорозчинними картинками в красиву коробочку, перев'яжіть стильним бантом. Повірте, це гідний подарунок, адже все, що зроблено своїми руками, зроблено від щирого серця і може нести тільки добро.


Це папір чи якийсь інший матеріал?

Під час виготовлення паперу для водорозчинних картинок целлюлоза, звісно, задіюється, але в дуже мінімальній кількості. Основою для малюнка є загущувач і сода, яка відповідає за подальше розчинення малюнка. Ані полотно, ані фарба не містять у собі небезпечних речовин, тому таке мило підходить навіть дітям і людям з капризною шкірою. Картинка, змиваючись поступово, не фарбуватиме рук і інших частин тіла, фарба полишатиме полотно поступово.

Купити картинки квіти водорозчинні для мила

У картинок на водорозчинному папері дуже багато переваг.
- Ціна. В порівнянні з іншими декораторськими фокусами - картинки найекономніший варіант.
- Величезний вибір. Зараз на ринку України можна знайти і купити майже будь-яку картинку. А якщо її не існує в природі - вам її надрукують, принаймні в Києві парочка організацій цим займається.
- Простота у використанні. Для того, щоб мило прикрасилось картинкою, треба лише взяти якісну прозору основу і не забути збризнути картинку спиртом перед викладанням на брусок.
Це, звісно, не ручний розпис, але якщо вам треба швидко і без особливої мороки отримати вау-ефект - цей спосіб для вас!

Рейтинг сторінки: