Категорії товарів

Мило для лазні

Мило для лазні

Мило для лазні - це особливий тип мила, так як воно повинно володіти хорошими очисними властивостями, скрабуючою частиною, тонізуючим і цілющим ефектом, бути досить твердим щоб не розмокати і не перетворюватися в кисіль в екстремальних умовах лазні.

І, як завжди, ви можете вибрати два шляхи, за якими отримаєте своє натуральне мило для лазні - з основи і з нуля. Ми пропонуємо вам один традиційний рецепт.

 

Рецепт мила для лазні

Рецепт мила для лазні з основи дуже простий і в той же час незвичайний, адже ми використовуємо кремоподібну основу. Зробимо мило за принципом мила бельді - кремоподібне трав'яне мило зі скрабуючим ефектом. Таке мило дуже зручно використовувати в лазні, адже воно буде в баночці.

 

  • 100г  кремоподібноїмильної основи
  • 1 чайна ложка перетертого листя евкаліпту
  • 1 чайна ложка оливкової олії
  • 10 крапель ефірної олії евкаліпту

 

  1. Розтопіть на водяній бані або в мікрохвильовій печі мильну основу
  2. Введіть оливкову олію, перемішайте масу
  3. Висипати перетерте евкаліптове листя, перемішуйте основу до тих пір, поки листя не розподілятися по основі рівномірно
  4. Коли основа трохи охолоне, введіть ефірну олію, перемішайте, вилийте в баночку, в якій воно буде зберігатися.

Це мило краще зберігати недовго, так як в кремоподібній основі сухі домішки трохи розмокають та можуть запліснявіти. Кількість ефірної олії підлаштовуйте під себе і завжди тестуйте на шкірі невелику кількість мила.


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари