Категорії товарів

Шампунь з рідкої концентрованої основи

Шампунь з рідкої концентрованої основи

Немає нічого кращого для нашого волосся і шкіри голови, ніж використовувати натуральний шампунь для волосся, зроблений своїми руками. Такий шампунь, звичайно, можна приготувати і з нуля, але простіше, швидше і легше використовувати концентровану основу англійського виробництва Liquid crystal Concentrate. Відсоток введення в рецепт такої основи - 25-30%, так ваш шампунь отримає оптимальну концентрацію. 

 

Рецепти шампунів з основи проти лупи: 

Ви можете змінювати інгредієнти в залежності від вашого типу волосся 

 • 25 мл- рідкої основи Liquid Crystal Concentrate  
 • 50 мл - гідролата апельсина 
 • 40 мл - дистильованої води 
 • 10 крапель - ароматизатор апельсин (або 6 крапель ефірної олії апельсина) 
 • 1 мл - Рідкий перламутр 
 • 2 мл – базова олія виноградної кісточки 
 • 3 мл - розведений у воді сорбат калію 
 • 2 мл - добавка проти лупи Galaxy BanDruff 

 

Як зробити шампунь з мильної основи 

 1. Відразу підготуйте всі інгредієнти, зокрема, розбавте сорбат калію. Він продається в сухому вигляді, 1/5 чайної ложки порошку розведіть в 3 мл води. 
 2. На водяній бані основу в ємності нагрійте до 30 градусів і починайте по черзі вводити всі інгредієнти. 
 3. Відразу вводите гідролат, потім воду і ретельно перемішайте. 
 4. Після введіть олії і знову ретельно перемішайте.
 5. Ви отримаєте досить рідку суміш, в яку потрібно ввести консервант - сорбат калію і добавку проти лупи, знову перемішайте. 
 6. В останню чергу додайте перламутр і ароматизатор. 

 

Якщо ви отримали дуже рідку суміш - її необхідно буде загустити. Це можна зробити за допомогою сольового розчину, якого знадобиться близько половини чайної ложки (розведіть щіпку солі в 1 столовій ложці води). Крім того, при необхідності можете додати ще концентрованої основи, це також допоможе загустити шампунь. 

Після отримання потрібної концентрації перелийте шампунь в ємність для зберігання. Ми ввели в рецепт консервант, це допоможе зберегти ваш шампунь до 6-8 місяців. Нагрівати основу на водяній бані потрібно для того, щоб всі інгредієнти краще змішувалися один з одним. У підсумку ми зробили шампунь своїми руками з основи, який буде надавати живильну дію на шкіру голови і боротися з лупою. Змінюючи інгредієнти ви можете додавати потрібні властивості вашому шампуню. Експериментуйте і насолоджуйтеся результатом.

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари