Категорії товарів

Футбол + авто. мото

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1316
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1323
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1324
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1315
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1317
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1322
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1325
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1321
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1318
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1319
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1320
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1157
Цена
4.5 грн
шт

Водорозчинні картинки для чоловічого мила і мила для сучасних леді зібрані в цьому розділі інтернет-магазину. Ми підготували картинки для мила футбольні. Серед них ви знайдете заготовки для ваших майбутніх мильних презентів уболівальникам вітчизняних та іноземних клубів.

Картинки для мила 

Шахтар, 

Динамо Київ

ФФУ та інші порадують своїми зображеннями фанатів футбольних клубів України

Мильні водорозчинні картинки 

FC Barselona, 

Manchester United, 

Real Madrid і ін. оцінять шанувальники футболу європейської якості. Футбольний м'яч як картинка для мила - припаде до душі всім уболівальникам. Однак футбольною темою ми не обмежили асортимент своєї продукції. Автомобілі, мотоцикли та інші чоловічі радощі зображені на водорозчинних картинках в цьому розділі.
Ми постійно працюємо над розширенням асортименту в цьому розділі, адже вважаєм, що автомобілями та футболом чоловічі інтереси не обмежуються, але на це бьюті-індустрія не сильно звертає увагу.

Водорозчинні картинки для мила у вигляді автомобілів та окремих марок стануть частиною стильного подарунку власнику саме такого авто. Водорозчинні картинки ніяк не впливають на здатність мила до піноутворення, тож дискомфорту в обдарованого під час використання не додасться.

КУПИТИ КАРТИНКИ ДЛЯ МИЛА В УКРАЇНІ

Для брутальних хлопців і бізнес-леді ви можете використовувати картинки для мила Машини. Різноманітний парк Хонд, Лексусів, Мерседесів і раритетних авто в картинках ви знайдете в нашій добірці. Також у нас можна купити емблеми машин картинки для мила, які будуть вторити модель істинного автовласника.


Ви можете залити мильну основу в будь-яку форму для мила, що підходить за розміром,і розмістити в ній водорозчинну картинку. Використовуйте доброякісні матеріали і не забувайте обробляти спиртом листок з картинкою, основу і форму.
Весь асортимент, ціни та детальний опис можна переглянути на сторінці “Картинки на водорозчинному папері”.

Рейтинг сторінки: