Категорії товарів

Свічки з бджолиного воску

Свічки з бджолиного воску

Свічки з бджолиного воску

Якщо мало світла і тепла, тоді варто запалити промінчик сонця в вашому затишному будинку. Свічка символізує життя, божественне світло і тепло домашнього вогнища. Маленький вогник заспокоює, допомагає розслабитися і сконцентруватися на медитації. А якщо це свічка з ефірним маслом, тоді аромат розпливеться по всій території і буде пахнути навколо.

М'який колір полум'я позитивно впливає на нервову систему, допомагає відійти від негативу і очистить ваш простір. Якщо приготувати свічку своїми руками, то вона буде мати позитивну енергетику і випромінювати іскорки любові.

Свічки з бджолиного воску - натуральні і екологічно чисті. Навіть коли перегорають, то шкідливі речовини не виділяються. Аромат такого воску має приємний теплий аромат навіть якщо свічку ми не будемо запалювати.

Такі свічки робити дуже легко і захоплююче. Можна їх творити разом з дітками, організувавши майстер-клас. Їм це сподобається без сумнівів, а час буде проведено з користю і вродою в результаті.

Створимо магічну і просто чарівну атмосферу в домі за допомогою свічок.

Складові:

• Шматочки бджолиного воску - 100 грам;

• Воскові олівці - 2 штуки;

• Бавовняна нитка;

• Ножиці канцелярські;

• Форми для свічок (яєчна шкаралупа, стаканчики з йогурту, шкірка мандарина);

• Банка скляна, в якій буде плавиться віск;

• Каструля на 2 літри для водяній лазні;;

• Вода 1-1,5 літра;

• Термо-пістолет з силіконовим клеєм.

Процес приготування воскових свічок:

1. Підготуємо нитки для гніту. Відріжемо довжиною 10 сантиметрів кілька відрізків нитки. Склавши по 4 штуки, скрутимо їх. Зробимо кілька таких заготовок.

2. Далі воду в каструлі ставимо на вогонь і доводимо до кипіння. Далі вогонь включаємо на мінімум.

3. У банку кладемо шматочки воску і поламані воскові олівці.

4. Банку акуратно ставимо в киплячу воду і чекаємо поки розплавиться повністю наш віск і олівчик.

5. Тим часом включаємо термо-клей. Коли нагріється, приклеюємо нитки на дно форми. Верх гніту закріпимо до зубочистці, щоб він тримався вертикально.

6. Розплавлений віск перемішуємо і обережно розливаємо в формочки.

7. Залишимо на пару годин наші свічки остигати в прохолодному, темному, сухому місці.

8. Коли вони затвердіють, знімаємо зубочистки з гніту.

9. Свічку в пластиковому стакані можна витягти, розрізавши його ножем і діставши готове творіння на підставку. З яєчної шкаралупи не дісталося, а залишаємо таку свічку, попередньо продумавши для неї підставку.

Такі свічки послужать прекрасним декором. Особливо чудово підійдуть до наближається світлого свята Пасхи. Можна так само зробити в подарунок сувенірну свічку у формі яйця або в красивому склянці доповнивши декор сухоцвітом і гілочками. Подарунок створений своїми руками завжди несе тепло, радує душевно і буде оцінений по високому балу.

Навчившись і розібравши послідовність приготування таких свічок, можна фантазувати і експериментувати, додаючи аромати, сухі пелюстки квітів, спеції, різні кольори. Надихайтеся і творіть, проявляючи в процесі свій душевний стан, свою внутрішню красу і мелодію!


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари