Категорії товарів

Україна і країни світу

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2914
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2915
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2992
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2993
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2994
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2995
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2996
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3985
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3986
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3995
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3987
Цена
4.5 грн
шт

Ви і Ваші близькі - любителі подорожей або патріоти своєї країни, незалежної України? Ми допоможемо купити водорозчинні картинки з державною символікою і не тільки.

Картинки на водорозчинній основі Україна і країни світу

Як і вся продукція інтернет-магазину "Все для миловаріння", картинки на водорозчинному папері - це якісні складові ваших творінь. Для успішного результату ви запасіться терпінням і ставайте до процесу аби пересвідчитись, наскільки легко і приємно працювати з якісними товарами, нашими товарами. Приступаючи до роботи обробіть форму спиртом, швидше за все це буде якась прямокутна заготовка, більш підходить під картинки з символікою. Уже після застигання мила ви можете за допомогою гострого ножа вирізати контур кордонів України, або ж Герба країни, отримавши реалістичний міні-макет з мила.

Мило під картинкою може бути будь-якого кольору. Патріотично зробити його в синьо-жовтих кольорах, а ось для шару, який ви наносите поверх картинки, ми радимо скористатися абсолютно прозорою мильною основою, яка є у нас Neri (Україна) або Stephenson (Англія). Картинку для мила теж збризніть з двох сторін спиртом.

Але, як нам відомо, центр всесвіту на Києві не зійшовся, світ великий і в ньому є багато всього. Картинки для мила з символікою країн можуть:
- стати чудовим подарунком іноземним гостям.
- допомогти дитині швидко і весело підтягнути географію
- подарований половинці брусок мила з прапором іншої країни непрозоро натякне, що пора у відпустку. 

Купити картинки для мила з символікою країн

На нашому сайті є все для виготовлення мила своїми руками, ціни продукції оптимальні, а якість - ідеальна. Набивши руку у виготовленні простих мильних виробів, ми впевнені, вам захочеться творчо рости і розвиватися, і будьте впевнені - ми вам в тому допоможемо.
А поки що обирайте водорозчинні картинки, експериментуйте, подорожуйте і любіть світ, він того вартий! 

Рейтинг сторінки: